Soczewki FitView Daily wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów. Są wyprodukowane przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu soczewek i polecane przez niejedną osobę. Cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Oto kilka wiadomości na temat tych soczewek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkła kontaktowe FitView Daily są soczewkami miękkimi i zostały wykonane z materiału Etafilcon A. Na jej powłoce zaaplikowano specjalny antybakteryjny środek, dzięki któremu w znacznym stopniu utrudnione jest nagromadzanie się osadów białkowych uniemożliwiających przejrzyste i świeże widzenie. Ale to nie jedyna korzyść. Oprócz tego materiał, z którego zostały wykonane szkła kontaktowe FitView Daily dodatkowo charakteryzują się bardzo dobrą przepuszczalnością tlenu – ma to istotny wpływ na całodzienny komfort noszenia i jakość widzenia.

 

Te szkła kontaktowe są soczewkami fotochromatycznymi, dzięki czemu zapewniają ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych poprzez przyciemnienie podczas przebywania na słońcu. Możliwe jest to wskutek zastosowania blokady UV, chroniącą nasze oczy przed promieniowaniem UVA i UVB.

 

Oprócz wymienionych zalet soczewek kontaktowych FitView Daily możemy również zaliczyć:

  • wysokie uwodnienie soczewek, pozwala zapobiegać wysychaniu soczewki oka poprzez lepsze jego nawilżenie,

  • poszerzenie obszaru krawędzi soczewki, przez co łzy mogą spływać naturalnie wewnątrz soczewki,

  • wielopłaszczyznowość, dzięki czemu doskonale dopasowują się do oka i nie sprawiają problemów z zakładaniem,

  • cenę, która jest bardzo korzystna,

  • wysoki komfort i znakomita jakość widzenia.